Farní kavárna

Setkání po mši

Chcete potkat po mši pana faráře a nechat si ještě jednou vysvětlit kázání? Dát si sklenku kvalitního moravského vína nebo pravé kapučíno? Nebo se jen cítíte osaměle, protože děti vylétly z hnízda? Nebo jste ministrant, co má po mši hlad jako vlk?

To musíte otevřít ta těžká vrata fary a nakouknout do „naší farní kavárny" a nechat se zahřát vřelým pocitem farního společenství, které si stále má co říct.

Co to stojí? Kafe 10 Kč. Občerstvení – v pečení se střídají se ženy ve farnosti. A trochu té hrdosti, protože přece půjdeš někam, kde asi nikoho neznáš :-) (a hele on to je pán, co ti při mši podal ruku).

A kdo tomu všemu ted' dává péči a duši a uklízí a chystá ? Vždy usměvavá Eva Lepková, Lenka Císková a Natálie Marečková.

Těšíme se na vaši návštěvu v neděli po ranní mši.

Další akce

Ve farní kavárně se pravidelně odehrávajá bezpočet přednášek, seminářů, setkání ministrantů ale i rodinné oslavy. O těchto akcích se obvykle dočtete v ohláškách nebo časopise "Farní okno".