Pořad bohoslužeb

kalendář farnosti Kunštát na Moravě a Sebranice u Boskovic
od 10.4. do 12.5.2024 - 19. týden

středa 10.4. středa 2. velikonočního týdne
Dnes mše sv. není
čtvrtek 11.4. památka sv. Stanislava, biskupa a mučedníka
kostel Kunštát 18:00 za nemocné farníky
pátek 12.4. pátek 2. velikonočního týdne
kostel Kunštát 18:00 bratra a rodiče, r.Hédlovu, Kuchyňovu a Lepkovu, za 80 roků 
sobota 13.4. sv. Martina I., papeže a mučedníka
kostel Sebranice 13:30 pohřeb Emílie Konečné
neděle 14.4. 3. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel Kunštát 08:00 za r. Šabrňákovu, Řezníkovu, Pravcovu a za 80 let
11:00 za rodinu Vrbasovu a Horskou, Elišku Bruhovu
kostel Sebranice 09:30 za všechny živé farníky
pondělí 15.4. pondělí 3. velikonočního týdne
Dnes mše sv. není
úterý 16.4. úterý 3. velikonočního týdne
kaple Hluboké 18:00
středa 17.4. středa 3. velikonočního týdne
fara Kunštát 17:00 příprava k I. sv.přijímání
kostel Kunštát 18:00 za r. Válkovu a Kotoučkovu, a poděkování za 80 let
čtvrtek 18.4. čtvrtek 3. velikonočního týdne
kostel Sebranice 18:00 Karla Holíka, m.Františku, s.Karla, j.m.Ludmilu, Lib.Holíkovu 
pátek 19.4. pátek 3. velikonočního týdne
kostel Kunštát 18:00 za Ant.Válka, rodiče, rodiče Zemanovy a zemřelé sourozence
sobota 20.4. sobota 3. velikonočního týdne
kaple Zbraslavec 15:00 na poděkování za 50 let manželství
neděle 21.4. 4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel Kunštát 08:00 za všechny živé farníky
11:00 za živou a zemřelou rodinu Hansgutovu, Jaškovu a Bednářovu
kostel Sebranice 09:30 za Karla Dokoupila a rodiče Kovářovy
pondělí 22.4. pondělí 4. velikonočního týdne
Dnes mše sv. není
úterý 23.4. svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka
kaple Sychotín 18:00 bohoslužba slova
středa 24.4. sv. Jiří, mučedníka
kostel Kunštát 18:00 bohoslužba slova
čtvrtek 25.4. svátek sv. Marka, evangelisty
Dnes mše sv. není
pátek 26.4. pátek 4. velikonočního týdne
kostel Kunštát 18:00 bohoslužba slova
sobota 27.4. sobota 4. velikonočního týdne
Rajhrad 13:00 Diecézní pouť ministrantů
neděle 28.4. 5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel Kunštát 08:00 za Petra Houdka, r. Houdkovu a Hrubou a b. Jarmilu
11:00 podekovani za 30 let společného života
kostel Sebranice 09:30 za všechny živé farníky
pondělí 29.4. svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
Dnes mše sv. není
úterý 30.4. sv. Zikmunda, mučedníka
kaple Touboř 18:00
středa 1.5. sv. Josefa dělníka
fara Kunštát 17:00 příprava k I. sv.přijímání
čtvrtek 2.5. památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
kostel Sebranice 18:00 za Dagmar a Ludmilu Raškovy, Marii Vaškovu a Milana Venclů
pátek 3.5. svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
kostel Kunštát 18:00 za živou a + rodinu Havlíčkovu a Mikulčických
sobota 4.5. sobota 5. velikonočního týdne
kostel Kunštát 11:00 svatba Martina Kroupy a Zuzany Šedrolové
neděle 5.5. 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel Kunštát 08:00 za všechny živé farníky
11:00 za + Michala Hečky
kostel Sebranice 09:30 za Josefa Záboje z Újezda, za jeho rodiče a rodinu Švecovu
pondělí 6.5. památka sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka
penzion Kunštát 09:00
úterý 7.5. úterý 6. velikonočního týdne
kaple Zbraslavec 18:00 na úmysl rodiny Pelíškovy
středa 8.5. Panny Marie, prostřednice všech milostí
kostel Kunštát 18:00 za rodiče Dvořákovy a živou rodinu
Oslavany 08:00 výlet pro prvokomunikanty a kamarády
čtvrtek 9.5. SLAVNOST NANEBEVSTOUPENÍ PÁNĚ
kostel Sebranice 18:00 za Ludmilu Řehůřkovu, za živou a zemřelou rodinu Řehůřkovu, Lepkovu, Barákovu a Dvořákovu
pátek 10.5. pátek 6. velikonočního týdne (začíná devítidenní příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého)
kostel Kunštát 18:00 za rodinu Tenorovu a Hansgutovu, Bozi pomoc a ochranu
sobota 11.5. sobota 6. velikonočního týdne
fara 11:00 křestní slavnost
neděle 12.5. 7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel Kunštát 08:00 za zemřelou Věru Mazalovou a její rodinu
11:00 za děti naší farnosti
kostel Sebranice 09:30 za všechny živé farníky

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY